BENZİNLOG
30
kasım
2019
sosyal sorumluluk
Otomobil
Arbil Baran Çam Kimdir?

Arbil Baran Çam Kimdir?

Mercedes Benz Türk Kurumsal İletişim Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluklar Sorumlusu

İstanbul Üniversitesi ve Oxford Brookes University’de eğitim aldıktan sonra sosyal fayda odaklı birçok projede yer almıştır.

İlk iş deneyimini 1999 yılında Bosch Siemens ve Profilo Grubu’nda pazar araştırmaları ve analizleri  yaparak kazanmıştır. 2002-2006 yılları arasında DEIK Foreign Economic Relations Board şirketinde Türkiye’nin Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa ile olan ekonomik ve ticari ilişkilerini yönetmiştir. 2006-2011 yılları arasında WWF Türkiye’de (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) çalışmıştır. Kurumsal ortaklık sayısını artırmak, mevcut paydaşlarıyla işbirliklerini yürütmek ve kurumsal bağış toplama ekibini koordine etmek gibi görevler üstlenerek WWF’ye katkıda bulunmuştur. 2011-2012 yılları arasında Darüşşafaka’da çalışarak bağışçı sayısının artması için yıllık bağış toplama stratejileri hazırlamıştır.

Şubat 2012’den bu yana Mercedes Benz Türk’te şirketin tüm sosyal sorumluluk projelerinden sorumludur. Yıllık iş planları ve bütçeleri hazırlayarak sponsorluk stratejisi doğrultusunda yeni projeler üretmektedir. Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projelerin yönetilmesi ve şirketin sponsorluk faaliyetleriyle ilgili tüm metaryellerin hazırlanmasından sorumludur.

Halen Mercedes Benz Türk’de Sosyal Sorumluluk ve Sponsorlıuklar Sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm içerikler okundu!

Next page