BENZİNLOG
02
haziran
2021
Yol Yardım
Arabam Yolda Kaldı Ne Yapmalıyım?

Arabam Yolda Kaldı Ne Yapmalıyım?

2021 yılında"yolda kalmak" ve yolda kalınca ne yapacağını bilememek sürücülerin en çok yakındığı konulardan oldu. Bu yüzden, "Arabam Yolda Kaldı, Ne Yapmalıyım?" başlıklı yazımızda "yolda kalınca yapılacaklar" üzerinde duracağız. 

Yolda ne zaman başınıza bir aksilik geleceğinden emin olamazsınız. Fakat önceden hazırlıklı olmak sizi avantajlı kılabilir. Çünkü potansiyel bir krizi önlemenin en iyi yolu, “onu bekliyor olmaktan” geçer. Bagajınızda araç bakımı için temel aletler, reflektörler, yakıt bitmesine karşın boş bidon bulundurduğunuz sürece paniğe kapılmazsınız. Fakat bazen ne kadar hazırlıklı olsanız da tatsız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Yolda kalınca yapılacaklar hakkında fazla bilgimiz olmadığında, çekici çağırmaktan eş dostu arayıp yardım istemeye kadar bir sürü alternatif aklımıza gelir. Yolda kalmanın, gece ıssız bir yerde arabanızın birden stop etmesinden tutun da İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu saatlerde ortada kalakalmaya kadar bir sürü çeşidi var. Eskiden yolda kaldığımızda kurda kuşa veya arkadaki sinirli sürücülere yem olma tehlikesiyle karşı karşıyaydık, neyse ki o günler geride kaldı. Şimdi tek bir tuşla nerede, ne zaman olursa olsun Doost ile güvendeyiz. 


Doost Yol Yardım Hizmeti

Doost, Türkiye’nin her yerinde 900'den fazla servis aracından oluşan profesyonel hizmet ağıyla 7/24 yolunuza güvenle devam etmenizi sağlayan, ülkemizin ilk dijital yol yardım hizmeti platformudur.

BenzinLitre & Doost işbirliğinde, Doost’un bilinirliğini artırmak için kullanıcılarımıza 50 TL’lik indirim kodu vermiş, uygulama marketlerine yönlendirmiş ve daha çok sürücüyü en yakın Doost’larıyla tanıştırmıştık. Doost yol yardımı hakkında detaylı bilgi almak Doost Yol Yardım Hizmetleri'ne göz atabilirsiniz.

Doost ve daha birçok markanın fırsatlarından indirimli olarak yararlanmak için buraya tıklayın. 


Doost & BenzinLitre işbirliğinin detaylarını blog sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

BenzinLitre güvenli ve keyifli yolculuklar diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page