BENZİNLOG
03
kasım
2020
Araç Bakım
Antalya'da Araba Sürülecek Yerler

Antalya’da Araba Sürülecek Yerler

Araba sürmek, şüphesiz ki, birçok insan için oldukça keyifli bir eylem. Kimi zaman iş çıkışı, kimi zaman hafta sonlarında arabayı alıp ufak bir tur atmayı kim sevmez ki? Aynı zamanda birçok kişi de araba kullanmasını daha iyi öğrenmek için şehirde tur atabileceği yer arayışına giriyor. Özellikle metropollerde bu konu biraz daha sorun olabiliyor. Peki Antalya bu konuda nasıl? Antalya’da araba sürülecek yerler neresi? Antalya’da araba sürülecek yerleri internetten nasıl bulabiliriz? Antalya’da araba sürülecek yerler güvenli ve boş mu? Hepsi ve daha fazlası “Antalya’da Araba Sürülecek Yerler” başlıklı yazımızda!

1-) Muratpaşa Anadolu Lisesi’nin Yanı

Biliyoruz, uzun yıllardır okula gitmediniz; iş hayatında boğuldunuz. Ancak araba sürme bahanesi ile okul yanında ufak bir tur atmaya ne dersiniz? Muratpaşa Anadolu Lisesi’nin yanı, sakin sokak ve caddeleri ile birlikte araba sürmek için oldukça ideal.

2-) Antalya – Bucak Yolu

Araba sürmeyi öğrenmenin en güzel yollarından birisi ise rahat bir otoyolda keyifli bir yolculuk yapmak. Kimi insan ilk aşamada çekimser yaklaşsa da Antalya – Bucak yolu sakin olmasından ve içinde bazı eski yollar da bulunmasından mütevellit güvenli ve rahat bir şekilde araba sürebileceğiniz bir yer.

3-) Döşemealtı

Döşemealtı’nın sakin sokak ve mahalleleri sizi ve aracınızı bekliyor! Gündelik sürüşü en iyi deneyimleyebilmeniz ve öğrenebilmeniz adına Döşemealtı’nın sakin yollarında seyahat edip deneyim kazanabilirsiniz.

4-) Pazar Yerleri

Şüphesiz ki, şehir fark etmeksizin araç kullanmayı en iyi öğrenebileceğiniz ve rahat bir şekilde deneyim kazanabileceğiniz en güzel yerlerden birisidir pazar yerleri. Pazarın kurulmadığı günlerde çoğu pazar yeri oldukça boş oluyor. Bu anlamda çevrenizdeki mahallelerde kurulan pazarların günlerini takip edip boş oldukları günlerde doyasıya araba sürebilirsiniz.

5-) Mazı Dağı

Dağ terimi her ne kadar insanları ürkütse de yoldaki manzarayı gördükten sonra “İyi ki gelmişim!” diyeceksiniz. Aynı zamanda Mazı Dağı eteklerindeki yerleşim bölgeleri içinde de seyahat edip pratik kazanabilirsiniz.

6-) Büyük AVM Otoparkları

Alışveriş yapabilmenizin dışında araç sürebileceğiniz en güzel yerlerden birisidir AVM’ler. Açık ve kapalı otoparklarında hem park etme pratiği hem de dar sokak simülasyonu pratiği gerçekleştirebilirsiniz.

Hayırlı olsun şimdiden! BenzinLitre uygulamasını indirip akaryakıt sektörünü takip etmeyi de ihmal etmeyin. Malum, illaki ibre sona gelicek ve istasyona gideceksiniz :) Hangi istasyonda ne var, ne yok? En yakın, en ucuz istasyon nerede? Hepsi BenzinLitre’de !  BenzinLitre uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!

BenzinLitre güvenli sürüşler diler!

Tüm içerikler okundu!

Next page