BENZİNLOG
26
temmuz
2020
Otomobil
Ankara'da Araba Sürülecek Yerler

Ankara'da Araba Sürülecek Yerler

Kalabalık şehirlerde ehliyetini yeni almış yada alacak olacaklar için pratik yapacak alanı bulmak gerçekten çok zor. Ankara'da araba sürülecek yerler daima aranan bir durum. Yine de Ankara'da araba sürülecek yerlere bakarken trafiği, canınızı tehlikeye atıcak durumlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

Ehliyetinizi şimdiden hayırlı olsun :) Biz de size hayırlı olsun hediyesi Petrol Ofisi %4 İndirim verelim. BenzinLitre'yi indirmeyi unutmayın. 

İşte Ankara'da araba sürülecek yerlerin listesi! 

Arcadium AVM Ankara

Arcadium Alışveriş Merkezi arka otoparkı özellikle park antrenmanı yapmanız için çok ideal bir yer. Pandemi döneminde nispeten daha sakin. Dur-Kalk antrenmanı yapabilirsiniz. Giriş çıkışın yoğun olmadığı noktaları da var. 

Etlik Yozgat Bulvarı - Bauhaus


Etlik Yozgat bulvarının yukarısında, Bauhaus tarafında Ankara'da araba sürmey uygun bir yer var. Hatta ekibimizden Utku araba sürmeyi orada öğrenmiş. Pazar günü gelirseniz bir çok aracın dörtlüleri yakmış halde, pratik yaptığını görebilirsiniz. 

Oran Sitesi

Oran sitesi'nde, Eymir gölüne doğru TRT binasının yanından aşağı indikten sonra solda boş bir arazi var. Bu bölge, hem başlangıç için hem de yeni öğrenenler için ideal.

Çankaya - Barış Manço Parkı


Barış Manço Parkı'nın alt kısmında boş arazi var. Gittiğiniz sizle birlikte çalışan pek çok sürücü adayını da göreceksiniz. 

Etlik Forum

Bu sefer tarif edeceğimiz bölge otopark değil :) Etklik Forum'a giden yolun arkası Ankara'da araba sürülecek yerlerden biri. Çankaya tarafında oturuyorsanız biraz uzak kalabilir. 

Panora Tepe

Sınavdaki tüm varyasyonları, yokuş, kalkış, park... bu noktada deneyebilirsiniz. İyi bir pratik noktası olduğunu söyleyebiliriz. Kavşak ve trafik ışıkları dahi var. Bazen drift yapan trafik canavarları da oluyor maalesef.

Yine de ehliyetiniz olmadan, ehliyet kursu dersleri dışında trafiğe çıkmanızı önermiyoruz.

BenzinLitre İyi Yolculuklar Diler.

Tüm içerikler okundu!

Next page