BENZİNLOG
16
nisan
2019
Benzinlik
Almanya Benzin İstasyonları

Almanya Benzin İstasyonları

Artık Almanya'da da tüm markaların, tüm istasyonlarını fiyatlar, konumlar ve tesis özellikleriyle beraber görebilmeniz mümkün! BenzinLitre Almanya'ya açılıyor.

Tıpkı Türkiye’de olduğu gibi Almanya benzin istasyonlarının da sayısı oldukça fazla. Almanya’da 15.000’in üzerinde benzin istasyonu bulunuyor. Shell, Total gibi global markalar hem Almanya’da hem Türkiye’de hizmet verirken Aral, Avia, Orlen gibi Türkiye’de göremeyeceğiniz markalar Almanya benzin istasyonları arasında yer alıyor. 

Tesis özellikleri olarak da Almanya benzin istasyonları Türkiye’den farklılıklar gösteriyor. BenzinLitre olarak size Türkiye'de listelediğimiz akaryakıt istasyonlarında Starbucks, café, yemek alanları, duş, berber, çay ikramı gibi tesis özellikleri gösteriyorduk. Almanya benzin istasyonlarında ise çok farklı tesis özellikleri mevcut! 

- Amazon Locker olan istasyonlar sayesinde Amazon üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi Almanya benzin istasyonlarına yönlendirebilir, kargonuzu benzinlikten teslim alabilirsiniz.
- Kredi kartı kabul etmeyen akaryakıt istasyonları var. Bu da istasyon tercihinize doğrudan etki edecek bir başka özellik.
- İçecek marketleri, oto süpürge, tıra uygun benzin istasyonu, otoban üzerinde olma gibi özellikler de Almanya benzin istasyonlarında mevcut.

İstasyon ağı çok geniş olsa da tıpkı Türkiye’de olduğu gibi her istasyon 7/24 hizmet vermiyor. 

Almanya Benzin Markaları

Almanya Benzin Markalarına görselden ulaşabilirsiniz. Almanya benzin markalarının en büyükleri Shell, Total, Aral, Avia, Star, Hem, Q1...

Almanya Akaryakıt Markaları

Çok yakında BenzinLitre olarak Almanya'ya açılıyoruz. Türkiye'deki 60.000'i aşkın kullanıcımıza yaşattığımız yol deneyimini Almanya'ya taşıyoruz. Almanya'daki akrabalara duyurun! :)

Tüm içerikler okundu!

Next page