BENZİNLOG
05
kasım
2019
Benzinlik
Yakıt
Benzinlik
Yakıt
Almanya Akaryakıt Fiyatları 2020

Almanya Akaryakıt Fiyatları 2020

Almanya Benzin Fiyatları 2020

4 Kasım itibariyle Almanya benzin fiyatları litresi 1.396 Euro seviyesindedir. Akaryakıt fiyatları konusunda oldukça dengeli bir ülke olan Almanya benzin fiyatları,  temmuz ayından bu yana en yüksek 1.46 Euroyu gördü. Almanya'da Türkiye'den farklı olarak fiyat hassasiyeti mevcut. Tüketiciler en ucuz yakıtı arıyor. Türkiye'deki araç sahipleri ise marka hassasiyetine sahip. Bu analizi 5 markanın pazarın %90'ından daha fazlasını almış olması üzerinden yapıyoruz. (Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi, Total). Temmuz ayından bu yana Almanya benzin fiyatlarına grafikten ulaşabilirsiniz.Kaynak: Global Petrol Prices

Almanya Dizel Fiyatları 2020

Son dönemde Almanya Dizel fiyatları 2020 yılına aratarak ile girecek gibi duruyor. Nisan ayında 1.26 Euro olan Almanya dizel fiyatı, şu an 1.41 Euro seviyesinde. Grafikten de anlayacağınız üzere son dönemin en yüksek seviyelerinde.

BenzinLitre çok yakında Almanya'da! Gurbetçilerimiz istedi, onları kırmıyoruz. Yurtdışındaki ilk pazarımız Almanya olacak. Çok yakın istasyon bazlı fiyatları BenzinLitre gurbetçi versiyonunda görebileceksiniz!

İyi Yolculuklar

Tüm içerikler okundu!

Next page