BENZİNLOG
11
temmuz
2019
Benzinlik
Yakıt
Petrol Ofisi
Opet
Shell
BP
AKARYAKITTA ONLINE ÖDEME SİSTEMİ

AKARYAKITTA ONLINE ÖDEME SİSTEMİ 

Benzin istasyonları şüphesiz ki yolculuğumuzun en önemli durakları. Bazen akaryakıt almak için, bazen karnımızı doyurmak için, bazen ibadet etmek için, aracımızı yıkamak için, aracımızın yağını lastik basıncını kontrol etmek için, bazense uykumuz geldiğinde uyuyup yola daha güvenli devam edebilmek için uğruyoruz.

Vaktimiz olduğunda benzin istasyonlarında geçirilen vakit problem teşkil etmezken hatta bazı dinlenme tesisleriyle tam bir keyif merkezi olurken, bazen acelemiz olduğunda ve akaryakıt alışverişi yapmamız gerektiğinde kasada sıra beklemek işlerimizin aksamasına sebep olabiliyor. Bu noktada kullanıcıya kolaylık sağlamayı hedefleyen akaryakıtta online ödeme sistemi hayatımıza gireli çok uzun zaman olmadı.

Farklılaşan müşteri alışkanlıkları sektörleri de dijitalleşme ve mobiliteye itiyor. Akaryakıt sektörü de bu durumdan nasibini almış gibi görünüyor ki hemen hemen her marka akaryakıtta online ödeme sistemi için çalışmalarına başlamış bile.

Akıllı telefonların kullanımının çoğalması, mobil aplikasyonların artmasıyla akaryakıtta online ödeme sistemi geçişi yavaş yavaş kullanıcılar için de alışılmış bir durum halini almaya başladı.

Akaryakıtta online ödeme sistemi kullanan markalar/istasyonlar hangileri?

Akaryakıtta online ödeme sistemi kullandığınızda sizi ne gibi ayrıcalıklar bekliyor? Sizler için en çok kullanılan mobil ödeme seçeneklerini derledik. Buyrun yazımıza:

Petrol Ofisi Öde Geç Petrol Ofisi Öde Geç sitemi ile akaryakıt alışverişlerinizde ödeme yapmak için aracınızdan inmenize gerek kalmıyor. Türkiye genelinde 1000’den fazla ÖdeGeç üyesi istasyonuyla hızlı ve konforlu akaryakıt alışverişi için yapmanız gereken tek şey kredi kartınızla Positive Card’ınızı eşleştirmek ve pompaya okutmak. 

Shell Paycell: Turkcell’in yeni ödeme platformu özellikle çocuğunu araçta yalnız bırakmak istemeyen ebeveynler için, hasta ve engelliler için büyük fayda sağlıyor. Araçtan inmeden rahat ödeme imkanı sunan Paycell ile telefonunuza gelen bir mesajla ödemenizi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Hali hazırda uygulamanın geçerli olduğu 42 istasyon var gün geçtikçe bu sayının artması bekleniyor. 

Opet Mobil Ödeme Sistemi: Opet Mobil Ödeme Sistemi kullanmak için Opet Mobil uygulaması üzerinden kayıt olmak yeterli. Kullandığınız herhangi bir kredi kartınızla kaydolarak akaryakıt alışverişinizi kolayca halledebiliyorsunuz. Opet mobil ödeme sistemi sadece benzin ve motorin alışverişlerinde geçerli. LPG veya market alışverişlerinde mobil ödeme yapılmıyor. 

BP’de Araçta Ödeme: Garanti Bonus Kartı olanlara özel araçta ödeme kolaylığıyla akaryakıtta online ödeme sistemi kullanan BP istasyonlarında mobil ödeme yapabilmek için Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmeniz yeterli oluyor. 

Total BKM Expres Mobil Ödeme Sistemi: Kolay hızlı ve güvenilir bir şekilde aracınızdan inmeden mobil ödeme yapmanızı sağlayan sistem için yapmanız gereken Total Mobil uygulamasını ve BKM Express uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek kayıt olmak. 

BenzinLitre'de de çok yakında online ödeme sistemleri gelecek her markanın uygulamasını ayrı ayrı kullanmanıza gerek kalmayacak!! Takipte kalın!!

İlk basamak olarak ise Petrol Ofisi %4 İndirim ve Lukoil %5 İndirim programlarına başvurabiliriz.

Tüm içerikler okundu!

Next page