BENZİNLOG
29
mart
2020
Tasarruf
BenzinLitre
Tasarruf
BenzinLitre
Akaryakıt İndirimini Nereden Öğrenebilirim

Akaryakıt Zamları ve İndirimleri için Bildirimler BenzinLitre'de

2 yılı aşkın süredir 120.000'den fazla kullanıcısına hizmet veren BenzinLitre, özellikle son 1 ayda bildirimleri sayesinde daha aktif kullanılıyor. Bildiğiniz üzere varil petrol fiyatları düştü ve akaryakıt fiyatları daha önce hiç olmadığı gibi dalgalanıyor. Bu hareketli piyasada akaryakıt indirimlerini öğrenmek için BenzinLitre uygulamasını indirip, bildirimlere izin vermeniz yeterli. Sizi tüm zam ve indirimlerden eksiksiz haberdar ediyor olacağız :) 

Uygulamayı İndirdim Ama Bildirim Gelmiyor

Android cihazlarda yapmanız gerekenler; 

  1. Ayarlar menüsüne erişmek için dişli simgesine dokunun. 
  2. Uygulamalar ve Bildirimler” ayarını ve “Bildirimler” seçeneğini seçiniz. 
  3. Üstteki giriş, büyük olasılıkla bildirimlerin “Tüm uygulamalar için açık” olduğunu gösterir. Bu, varsayılan değerdir. Her uygulamanın bildirim ayarları ile birlikte telefonunuzda yüklü her uygulamaya ait listeye erişmek için buna dokunun.
  4. Her uygulamanın kendi bireysel bildirim seçenekleri vardır, bu yüzden kontrol etmek istediğiniz uygulamaya dokunun ve sonra “Açık” kaydırıcısını “kapalı” konuma getirin. Bildirimleri kapatmak istediğiniz her uygulamada bunu tekrarlamanız yeterlidir.

Iphone'larda bildirimleri aktifleştirmek için ise

  1. Uygulamanın bildirimleri desteklediğinden emin olun. Ayarlar > Bildirimler'e gidin, uygulamayı seçin ve Bildirimlere İzin Ver seçeneğinin açık olduğundan emin olun.
  2. Bir uygulamayla ilgili bildirimleri açtığınız halde uyarı almıyorsanız Başlıklar'ı seçmemiş olabilirsiniz. Ayarlar > Bildirimler'e giderek uygulamayı, ardından Başlıklar'ı seçin.
  3. Apple Kimliğinizle giriş yaptığınızdan emin olun. 
  4. Rahatsız Etme özelliğinin kapalı olduğundan emin olun. 
  5. Bir uygulamayı yakın zamanda yüklediyseniz veya aygıtınızı bir yedeklemeden geri yüklediyseniz bildirim almaya başlamak için uygulamayı açın.

Akaryakıt İndirimlerini ve Zamlarını kaçırmamak için BenzinLitre'yi takip edin :) 

Tüm içerikler okundu!

Next page