BenzinLitre

#11 in Navigation

En yakın istasyon, BenzinLitre ile daha da yakın!

DOWNLOAD

4.5 • 8.8K Ratings

4.3 • 9.6K Ratings
175.000+
Sürücü
13.000+
İstasyon
105
Akaryakıt Markası
40+
Tesis Özelliği

Anlık, zam ve indirim bildirimlerini kaçırma!

Benzin, dizel ve otogaza gelen zam ve indirimlerden anında haberin olsun! Zam ve İndirimleri hem sosyal medya hesaplarımızdan hem de BenzinLitre uygulamasından bildirim olarak hızlıca ulaşabilme imkanına sahipsiniz. BenzinLitre’den zam ve indirim haberlerine anlık olarak ulaşarak tasarruf edebilirsiniz.

En güncel akaryakıt fiyatlarını öğren!

Tek depoda 50 TL tasarruf etmek mümkün! BenzinLitre uygulamasında 13.000 fazla istasyonun güncel akaryakıt fiyatları cebinizde! Güncel akaryakıt fiyatlarında otomasyonlar, saha ekibimiz ve kullanıcılarımızın desteğiyle size her zaman en güncel şekilde sunmaya çalışıyoruz.

En Yakın İstasyonlar >

Depoda 50 TL'ye varan tasarruf fırsatı!

BenzinLitre kullanıcıları Benzin, dizel, otogaz fiyatlarını güncel olarak görebilme imkanına sahip. Bu imkan dahilinde sürücüler tek depoda 50 TL’ye kadar tasarruf fırsatı bulunuyor!

40+ tesis özelliği emrine amade!

Kullanıcılarımıza sadece akaryakıt fiyatlarını sunmuyoruz. Sürücünün yolculuktaki 360° tüm deneyimlerinde yanında olmaya devam ediyoruz. 🛒Market, 🔧Oto Servis, Yağ değişim ve Lastik, ☕İkram çay, 🚽Tuvalet, 🍔yeme-içme,🌲Çardak,🚿Duş, 📶Wi-fi, 💦🚗Yıkama tipleri,☪mescid gibi 40’tan fazla özellik ile tüm istasyonlar için filtreleyebilirsiniz.

BenzinLitre

#11 in Navigation

4.5 • 3.2K Ratings

4.3 • 3.8K Ratings

Aracını BenzinLitre'ye ekle; sana özel tekliflerin tadını çıkart!

Aracını BenzinLitre’ye ekleyen kullanıcılar için birbirinden farklı birçok özel teklif sunuyoruz. Akaryakıt, lastik, araç sigortası ve birbirinden özel tekliflerin hepsi BeniznLitre’de! Akaryakıt indirimleri, uygun sigorta teklifleri ve acil durumda indirimli yol yardım hizmeti için BenzinLitre’yi indirmeyi unutma!

Uzun yolculukları sevenler için dinlenme tesislerini unutmadık!

BenzinLitre yol arkadaşı olmaya devam ediyor! Kullanıcıların yolculuktaki tüm ihtiyaçlarında yanında olmayı hedefliyoruz. Uzun yolculuk sevenler ve dinlenme tesislerinin tadını çıkartmak isteyen sürücülerimiz için BenzinLitre artık Türkiye’nin dört bir yanındaki dinlenme tesislerinin nerede olduğunu ve tesiste hangi özelliklerin bulunduğunu uygulamada gösteriyor. Ayrıca güzergahtaki tarihi yerlere de yine BenzinLitre üzerinden ulaşmanız mümkün.